עורך דין הוצאה לפועל

רשות האכיפה והגבייה או בשמה המוכר – לשכת ההוצאה לפועל, אינה גוף מייצג.
אני נתקלת רבות בחייבים המגיעים למשרדי אחרי שנים שמתנהלים נגדם תיקים בהוצאה לפועל כאשר החובות הלכו ותפחו עקב התנהלות שגויה.

לאחר תחקור הלקוחות, מתברר לי כי הם בתמימותם סברו כי תפקידם של פקידי ההוצאה לפועל הוא לסייע להם ולכן הקשיבו לכל עצה שניתנה להם על ידי פקידי ההוצאה לפועל.

חשוב להבהיר! פקידי ההוצאה לפועל אינם עורכי דין ואינם גוף מייצג. לרוב יחלקו פקידי ההוצאה לפועל את אותן עצות לכל החייבים מבלי לבחון את התיק לגופו. פקיד ההוצאה לפועל להבדיל מעורך דין הוצאה לפועל, אינו מעוניין להביא לסיום התיק ולשחרור החייב מחובו, ויש לומר כי גם אין זה מתפקידו.

לכן לרוב, יציע פקיד ההוצאה לפועל לחייב לבצע איחוד תיקים, לבקש צו תשלומים ופעולות נוספות שלא יביאו לסגירת התיקים אלא להחמרת מצבו של אותו חייב ולהגדלת החוב.

עורכת דין זהבית אמיתי טיפלה בכל ענייני הקשורים להוצאה לפועל על הצד הטוב ביותר.
הטיפול המהיר, העיקבי ואופן פתירת בעיותי ברמה הגבוהה.

על כן אני ממליץ עלייך בחום, מקצועיות ואיכות לא קל למצוא!

אילן

למה רצוי לשכור שירותיו של עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל אשר זה תחום התמחותו, יבחן את התיק לגופו, יערוך חישובים, יבקש להפחית ריביות, יגיש התנגדות אם יש בכך צורך ויביא בסופו של יום לסגירת תיקי ההוצאה לפועל באחת מהדרכים העומדות לרשותו.

האינטרס של עורך דין הוצאה לפועל הוא להביא לסיום התיק בדרך הטובה ביותר ובתשלום מינימאלי ע"י החייב.

מיותר לציין, כי עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום יזהה גם מצב שבו לא ניתן לפתור את בעיותיו של אותו לקוח בהוצאה לפועל וימליץ לו בנסיבות המתאימות להיכנס להליך של פשיטת רגל.

פניתי לזהבית בהמלצה חמה של חברה.
נפגשנו והעברתי לזהבית את כל האינפורמציה.

זהבית טיפלה בתיק בצורה הכי מקצועית שיש בשילוב של הבנה ורגישות, תמיד זמינה תמיד עונה ותמיד עושה הכל כדי יהיה צדק.

הכי חשוב השגנו את התוצאה !!!
מומלצת באהבה גדולה.

שרה

האם לשכת ההוצאה לפועל מסייעת לזוכים?

קיים 'מסלול מזונות' בהוצאה לפועל אשר רבים שמעו עליו דרך פרסומות של רשות האכיפה והגבייה בנושא. במסלול המזונות, אמורות אותן נשים אשר דמי המזונות אינם משולמים להן, לקבל סיוע מרשות האכיפה והגבייה בניהול תיק המזונות.

למעשה, משרדנו מקבל עוד ועוד פניות של נשים אשר הגיעו למסקנה כי מסלול המזונות אינו מסייע להן לגבות את חוב המזונות והן מבקשות לשכור שירותיו של עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום. לאחר ששוכרים את שירות משרדנו התוצאות לא מאחרות לבוא, ואותן נשים מתחילות לקבל כספים אחרי זמן רב שלא קיבלו את דמי המזונות.

פנינו לעו"ד זהבית אמיתי בהגנה מפני תביעה של רשות מקומית, גוף ממשלתי שלכאורה לא היה לנו כל סיכוי מולו. ניתן כבר פס״ד והחלו הליכים בהוצל״פ. העיקולים, פקודות המאסר ואפילו עיקול הדירה לא התעכבו להגיע. גהנום של החיים.כל ניסיון לפנות אליהם באופן עצמאי או באמצעות עו״ד שונים, לא צלחו!

הגענו אליך מיואשים וסקפטים לגבי ההצלחה בתיק. כאמור, פגשנו קודם כל אדם, צלם אנוש.
כל השאלות, ההיסטריה והבלבול שלנו לא הבהיל אותך, אדרבה במצח נחושה ובביטחון מלא הרגעת ואמרת ״לא לדאוג, אנחנו מנצחים״. אמרת וביצעת.
כישורייך המשפטים והבקיעות במקצוע הרשימו אותנו. ההליכים עוכבו והחלטת שנלחמים בבית משפט.

היה זה מדהים לראות בבית משפט כיצד הגוף הענק ננזף ע״י בימ״ש, איך הפחית וביצע את מה שהורה בימ״ש ואיך בסופו של דבר התיק הסתיים לשביעות רצוננו.

האזרח הקטן ניצח את הגוף הענק.
לא יאמן, סיוט של 15 שנה הסתיימו בשנה וחצי.

משפחת יפרח

לסיכום

אל תחסכו בקבלת ייעוץ של עורך דין הוצאה לפועל. הסתמכות על עצות של פקידי הוצאה לפועל לא יביאו לסיום החובות. צרו קשר עם עורך דין הוצאה לפועל לקבלת ייעוץ מקצועי.

Phone

לייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות

WhatsApp

דבר/י איתי ב-WhatsApp